KONST / Litografier / Färglitografier 11687370
nr 1168 7370
Färglitografier
ca 260 st, Lindman, Flora II-III, 1920-tal
Kondition: lösa blad
Utrop:
1.000 kr
Såld:
2.400 kr
måndag 12 mars 2018
kl 19:58:03
1.600 kr
1.200 kr
1.300 kr (Budbetjänt)
1.400 kr
1.500 kr (Budbetjänt)
1.600 kr
1.600 kr (Budbetjänt)
1.700 kr
1.800 kr
2.000 kr
2.200 kr
2.000 kr
2.200 kr (Budbetjänt)